Like & share

Like & share

طرز پخت اسپاگتی پخته شده در فویل

   زمان مطالعه  2 دقیقه
Array

فهرست مطالب

مواد لازم

اسپاگتی350 گرم
پیاز1 عدد
قارچ150 گرم
ماالشعیرنصف لیوان
جعفری خرد شدهبه میزان لازم
گل کدو6-5 عدد
گوجه فرنگی برای تزئین2 عدد
گوشت گوساله80 گرم
آب گوشت سبزیجاتمقداری
روغن زیتون4-5 قاشق سوپخوری
این غذا شامل 11 گرم چربی و 26 گرم پروتئین و 492 کیلو کالری می باشد.

طریقه پخت

گل کدو را تمیز می کنیم و کنار می گذاریم. قارچ ها را می شوییم. سپس خشک می کنیم و بعد نازک برش می زنیم و کنار می گذاریم. پیاز را تمیز می کنیم. به حلقه های نازک برش می زنیم و با 4-5 قاشق سوپخوری روغن زیتون سرخ می کنیم. نصف لیوان ماالشعیر اضافه می کنیم و اجازه می دهیم تا جذب پیاز شود.

مقداری گوشت گوساله را به تیکه های کوچک تقسیم میکنیم . وقتی سرخ شد قارج های خرد شده و کمی جعفری را اضافه می کنیم. سپس نمک و فلفل و کمی گوشت اضافه می کنیم و آنها را برای 20 دقیقه به آرامی می پزیم.

اسپاگتی ها را در آبجوش ریخته و بعد از 4 الی 5 دقیقه آنها را آبکش می کنیم به طوری که حدود 6 تا 7 دقیق از زمان پخت آن باقی مانده است. اسپاگتی ها را در کاسه ای ریخته و با سس قارچ که از قبل آماده کردیم خوب مخلوط می کنیم.

پاستا را میان ورقه ضخیم فویل آلومینیومی گذاشته و گل کدو را روی آن می گذاریم. فویل را می بندیم و در فر گرم شده F 430 (220 C) به مدت 5 دقیقه قرار می دهیم . در پایان فویل را از فر بیرون می اوریم. فویل را باز می کنمی و اجازه می دهیم که بخار آن خارج شود و با 2 عدد گوجه فرنگی آن را تزئین می کنیم. این غذا باید فورا سرو شود.

شما می توانید برای خرید و دریافت انواع اسپاگتی به سایت ما مراجعه کنید.
همچنین برای دیدن محصولات و رسپی های جذاب ایتالیایی بیشتر می توانید به سایت مک ماکارون مراجعه فرمایید.

جست و جو
محصولات مک
آخرین دستورات پخت
اخبار مک